Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / ByrÃ¥ar, sekretärer / ByrÃ¥ 10695114



*

nr 1069 5114


Byrå

1950-tal, Teak, längd: 58 cm, djup: 27 cm, höjd: 55 cm


Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 18:28:58


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
14/11 00:09:15 1      150 kr
14/11 13:54:31 2      250 kr
14/11 18:21:11 3      250 kr
14/11 18:21:12 2      250 kr (Budbetjänt)
14/11 18:21:41 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
  • 6080 ByrÃ¥
    "Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:32
  • 6474 ByrÃ¥
    1940-tal, mahogny. Bredd: 60 cm, djup: 35 cm, höjd..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:04
  • 6396 ByrÃ¥
    2 lådor, rosa stenskiva, intarsia. Bredd: 68 cm, d..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:37
  • 6764 ByrÃ¥
    Gustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i mä..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:26
  • 6069 ByrÃ¥
    intarsia, stenskiva. Bredd: 86 cm, djup: 41 cm, hö..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:29
  • 6478 ByrÃ¥
    mahogny. Bredd: 40 cm, djup: 28 cm, höjd: 70 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:55




Ladda ner broschyr